Půjčovna profi strojů a zařízení, včetně přísl. pro kompletní řešení povrchových úprav a renovací.

 Jsme historicky první česká i středoevropská fungující půjčovna strojů a zařízení pro kompletní řešení tryskání a lakování,
také i zkušebna praktických aplikací a technologických postupů pro povrchové a antikorózní úpravy/předúpravy,
včetně i renovací = zkušenosti, vědomosti, kompletní a solidní služby = profesionalita.

Tato půjčovna pískovaček, která je jedním ze členů skupiny Reno – Tech.cz, s.r.o. nabízí samostatnou, speciální službu - pronájem/zapůjčení souborů strojů a zařízení, zejména pro povrchové úpravy a renovace.
Jde především o mobilní tryskací jednotky (mobilní pískovačky) různých typů a velikostí ( mobilní pískovačky / tryskací jednotky o objemu nádoby 10, 25, 40, 100 litrů ), veškeré příslušenství (hadice, trysky, atd.), ochranné prostředky (helmy/kukly, kabátce, zástěry, rukavice, atd.), kompresory (elektrické, dieselové), ale i další příkladně mobilní lakovačky, atd..
Vše od nás a na jednom místě !!! ... tedy bez potřeby půjčovat si k pískovačkám a dalším dispozičním zařízením naší půjčovny nezbytné dílčí komponenty a provozní příslušenství (příkladně hadice a kompresory) jinde, čím pronájem od nás je pro každého nájemce bez dalších starostí mimo jiné rychlejší a v konečném důsledku i efektivnější a ekonomičtější.

Dále prodáváme tryskací materiály (abraziva), nabídka viz.: www.abraziva.cz , penetrační prostředky, barvy, vosky, atd.

Pronájem:  Kompletní i dílčí vybavení pro práci povrchových úprav, předúprav a renovací!

Je mnoho důvodů, proč zvolit pronájem strojů namísto jejich nákupu. Každý náš zákazník má ten svůj.

Proto půjčujeme/pronajímáme krátkodobě i dlouhodobě kompletní technologii s příslušenstvím pro pískování/tryskání.
Jedná se zejména o pískovací/tryskací jednotky, kompresory, přípojné hadice, ochranné prostředky, abraziva a vše ostatní,
potřebné k výkonu této činnosti.

U firem a živnostníků jde u pronájmu strojů a zařízení především o to, že nemusí vlastnit a starat se o tyto prostředky a přitom mohou vykonávat tuto žádanou práci a nepřicházet v tomto oboru o lukrativní zakázky nebo řešit ne vždy spolehlivou kooperaci.

Zároveň si tím elegantně a bezstarostně rozšíří své portfolio nabízených služeb a udrží si tak svou konkurence-schopnost na trhu.

Tyto zařízení půjčujeme také drobným řemeslníkům, zájmovým organizacím i jiným uživatelům z řad běžných občanů.

Ceny této naší služby se pak odvíjí od typu, množství, doby a účelu zapůjčení, rovněž také, zdali se jedná o soubor nebo pouze zařízení dílčí.

Stálým zákazníkům, dle konkrétního případu, poskytujeme slevy.

Abychom mohli k vašemu pronájmu zařízení zodpovědně doporučit odpovídající typ dílčí technologie nebo souboru zařízení, adekvátního výkonu a účinnosti, je vhodné předem provézt konzultaci s našimi techniky, zaslat nám info o druhu a rozsahu požadovaných prací, případně foto zakázky/díla, které budete provádět.

Pískovačky obecně, stejně jako i pískovačky mobilní slouží zejména pro očištění, sjednocení, zdrsnění, či jiné tváření povrchu různých dílů (svařenec, sokl, schody, zábradlí, plot, pláště a vybavení budov, silo, kontejner, tabulové sklo, hráz, most, dopravní a manipulační prostředky – auto, vagón, cisterna, jeřáb a mnoho dalších, včetně i reklamních předmětů a gastronomického vybavení) z různých materiálů (kov, ocel, slitina, sklo, kámen, cihla, beton, dřevo, plast, …) a jsou nedílnou součástí prací konstrukčních, stavebních, dopravních, technologických firem a dalších, zejména pro dodržení kvality technologie výroby, vyšší efektivity prací nebo lepší estetiky.

Našimi zákazníky jsou jednotlivci i firmy, kteří potřebují řešit povrchové úpravy a před-úpravy, přitom nemají nebo nechtějí mít tyto zařízení vlastní a pronájem těchto zařízení je pro ně z mnoha důvodů výhodnější.

Celý náš sortiment/nabídku našich produktů tryskací techniky, příslušenství, ochranných pomůcek a abraziv pak naleznete na www.piskovacky.cz ; www.abraziva.cz ; www.ochranne-pomucky-piskovani.cz a kompletní portfolio našich služeb povrchových úprav a renovací , také i praktickou zkušebnu pro testy, akademickou učebnu pro školení, atd.  na www.reno-tech.cz


Ukázky (foto+video) a výsledky realizací některých prací pískování můžete vidět
zde.

Navštivte také další naše weby

Nejbohatší oborové portfolio zboží a služeb pro povrchové a antikorózní úpravy i předúpravy, včetně renovací ve střední Evropě.