Informace, možnosti a ceny našeho pronájmu konkrétních zařízení a příslušentsví, prodej abraziv.

 

Abychom mohli k vašemu pronájmu zařízení zodpovědně doporučit odpovídající typ dílčí technologie nebo souboru zařízení, adekvátního výkonu a účinnosti, je vhodné předem provézt konzultaci s našimi techniky, zaslat nám info druhu a rozsahu požadovaných prací, případně foto zakázky/díla, které budete provádět.

Nabídka / podmínky zapůjčení

Podmínkou zapůjčení pískovacích zařízení a příslušenství od naší společnosti je u fyzických osob doložit alespoň jeden doklad totožnosti (OP, Pas, ŘP). U podnikajících osob (fyzických, právnických) pak doložit oprávnění k podnikání (ŽL, VOR) a alespoň jeden doklad totožnosti osoby, která si bude od nás technologii při zapůjčení odvážet. Toto prosím také uvádějte do objednávky o zapůjčení (jméno osoby v době vyzvednutí a typ i SPZ vozidla, kterým dotyčná osoba přijede). Pro všechny subjekty pak platí zaplacení vratné kauce v dohodnuté výši v závislosti na počtu zapůjčené tryskací technologie a příslušenství. U stálých zákazníků kauce nepožadujeme nebo jen v ,,symbolických“ výších.

Platby za příslušné poplatky je u nás možno provádět v hotovosti na pokladně, převodem (zálohová faktura) nebo kartou přes náš platební terminál.

Ceny zapůjčení již od 150,- Kč/den/zařízení (dle typu, množství a délky zapůjčené technologie a příslušenství).

Ideálně, když si k nám přijedete vyzvednout jakékoliv námi pronajímané nářadí, zařízení, stroj nebo materiál, zejména když se jedná o pískovačku, kompresor i abraziva, aby jste přijeli dodávkovým nebo jiným nákladním vozidlem, skříňového typu nebo valníkem s plachtou, tedy s krytým nákladovým prostorem. Jedná se totiž o to, aby námi pronajímaná zařízení a především abraziva neutrpěla při převozu jakoukoliv újmu a zařízení nebyla tak poškozena či odcizena a abraziva např. deštěm znehodnocena, čímž se vyvarujete zbytečným problémům a starostem. V případě zapůjčení a odvozu dieselového, vlečného kompresoru vlastními dopravními prostředky je pak nezbytné, aby toto vozidlo bylo vybavené tažným zařízením, s vlečnou hmotností min. 900kg.

Děkujeme za pochopení.

Celý náš sortiment tryskací techniky, příslušenství, ochranných pomůcek, atd. naleznete na www.piskovacky.cz  ;  nabídku tryskacích materiálů (abraziv) na www.abraziva.cz a kompletní portfolio našich služeb povrchových úprav a renovací na www.reno-tech.cz

Podmínky a ceny zapůjčení
(Pískovačky s přísl.)

Podmínky a ceny zapůjčení
(Lakovačky s přísl.)

Celý náš sortiment tryskací techniky, příslušenství, ochranných pomůcek, atd. naleznete na www.piskovacky.cz  ;  nabídku tryskacích materiálů (abraziv) na www.abraziva.cz a kompletní portfolio našich služeb povrchových úprav a renovací na www.reno-tech.cz

Navštivte také další naše weby

Nejbohatší oborové portfolio zboží a služeb pro povrchové a antikorózní úpravy i předúpravy, včetně renovací ve střední Evropě.